WhiskyFestival.cz

Ano, jako vždy i my pro vás máme připraven vlastní legendární WhiskyFestival bar, na kterém najdete okolo 200 lahví různých značek.

www.whiskyfestival.cz

FOUS SPIRITS

Firma Fous Spirits s.r.o. se od roku 2006 zabývá dovozem primárně skotské whisky, značek Springbank, Glengoyne, Tamdhu, Old Pulteney, Balblair, Speyburn, AnCnoc.
Vlastní eshop www.e-whisky.cz a dvě kamenné prodejny v Brandýse nad Labem a v centru Prahy v Jindřišské věži, kde od roku 2008 provozuje i whisky bar Whiskeria s nabídkou více jak 450 druhů whisky.

značky: Springbank, Glengoyne, Tamdhu, Old Pulteney, Balblair, Speyburn, AnCnoc

www.e-whisky.cz, www.whiskeria.cz

RUDOLF JELÍNEK - GOLD COCK

Příběh značky Gold Cock začal v roce 1969 v bývalém pivovaru v Těšeticích u Olomouce.
Tehdy se naši předchůdci pokusili vyrobit whisky, ve které bude na první ochutnání znát, že je jiná, originální.
A tak se zrodil příběh původní české whisky z českého ječmene, zrající v dubových sudech z českého dřeva.
Naším cílem je pokračovat v této tradici a zachovat to, co naši whisky činí jedinečnou.
Současná whisky Gold Cock je destilovaná na moderních kotlích Arnold Holstein, kdy všechny ostatní části výroby zůstaly původní a v mnoha ohledech historické.
Věříme, že právě toto spojení nového se starým bude nejlepší cestou pro zachování hodnot značky Gold Cock Whisky.

www.rjelinek.cz

PERNOD-RICARD

značky: Aberlour, Ballantine’s, Chivas Regal, Four Roses, Jameson, Longmorn, Midleton, Passport Scotch, Powers, Redbreast, Royal Salute, Scapa, Strathisla, The Glenlivet

www.pernod-ricard.cz

STOCK

značky: Black & White, Caol Ila 12yo, Cardhu 12yo, Clynelish 14yo, Crown Roayl, Dimple 15yo, J&B Rare, Johnnie Walker, Singleton of Dufftown 12zo, VAT 69

www.stock.cz

Moët Hennessy Czech Republic

Moët Hennessy Czech Republic s.r.o. je oficiálním zastoupením společnosti Moët Hennessy na českém trhu od roku 2008. Za těchto 10 let se portfolio zastupovaných produktů rozšířilo na 11 prestižních značek šampaňského, vín a spiritů: luxusní šampaňská Moët & Chandon, Veuve Clicquot, Dom Pérignon, Krug a Ruinart, legendární koňak Hennessy, super prémiová vodka Belvedere, skotské single malt whisky Glenmorangie a Ardbeg, a znalci uznávaná vína Cloudy Bay a Terrazas de los Andes.

https://cz.moethennessy-corporate.com/

Hedonism spirit

Hedonismus jako starověký filozofický směr říká, že lidé směřují pouze k maximalizaci slasti. My jsme se ji vydali hledat v ušlechtilých destilátech.

Náše cesta začala výpravou na Rum Fest 2013, což je největší evropský festival rumu, který se každý rok koná v Londýně. Cestou z festivalu jsme lehce zabloudili. Náhodou jsme narazili na krásný, luxusní, třípatrový obchod Hedonism Wines s vínem a destiláty, kde mají lahve za stovky tisíc liber.

Druhá část našeho názvu je Spirit. V angličtině má více významů. Můžeme ho chápat jako ducha nebo jako výraz pro destilát. Už skoro deset let nás fascinují ušlechtilé destiláty, které nejen obdivujeme, ochutnáváme a sbíráme, ale také se je snažíme dostat do širšího povědomí.

https://www.hedonismspirit.cz/

Whiskey Bar, který neexistuje

Legendární brněnský Whiskáč v režii Lidí z Baru. Více jak 400 láhví, čerstvé ústřice, tatarák kořeněný rašelinovu whisky, koktejlové signature menu, stoutová piva a mnohém víc najdete na ulici Gorkého.

www.facebook.com/whiskey.bar.kteryneexistuje

Vychutnávej.cz

E-shop, který neprodává zboží. Vychutnávej.cz je e-shop chutí. Neustále hledáme nové kombinace chuťových požitků, kterými se bavíme a taky o nich na stránce Chutnej blog píšeme. Každý všední den nás můžete během odpoledne navštívit na Cihlářské 4, dát si rychlou kávu nebo deci vína po obědě, po práci si udělat pohodu se sklenkou ušlechtilého destilátu a kvalitním doutníkem na našem posezení. Odcházet můžete s taškou skvělé čokolády, kávy, výběrovými víny a šampaňským, lahví destilátu nebo doutníkem, který vás zaujal. Vítejte ve světě chutí.

www.vychutnavej.cz

Zázračná limonáda

Barmanská limonáda (neboli vyráběná profesionály z Baru, který neexistuje) orientovaná na výrazné a zapamatovatelné chutě. Tvořená konkrétními lidmi a především na míru pro všechny. Ne každá láhev je pro každého, ale všechny dohromady jsou pro celý vesmír.

www.zazracna.cz

DIOS TRADING

Firma DIOS TRADING s.r.o. se zabývá importem a výhradním dovozem vín a prémiových destilátů z celého světa.
Pro zákazníky z řad gastronomie nabízíme širokou škálu služeb zaměřenou na nabídku vín a destilátů. Prostřednictvím našich gastro poradců Vám rádi poskytneme naše vědomosti a zkušenosti, které společně s Vámi přeneseme do nápojových a vinných listů.
Pro privátní zákazníky, sběratele, fanoušky a nadšence nabízíme širokou nabídku vín a destilátů, které jsou složitěji dostupné, a ne vždy je najdete v kamenných obchodech.
Kompletní nabídku naleznete v našem eshopu - vinoteka.dios.cz
Využijte také možnosti osobního odběru, výběru a odborného poradenství v naší vzorkové prodejně na ulici Husova 593 v Modřicích.

Nákup vstupenek

20.-21. 9. 2019
Whisky Festival BRNO
Besední dům

Cena vstupného:
290,- Kč / den (oba dny 390,- Kč)

V ceně:
degustační whisky sklenka Glencairn WF Brno
whisky notýsek
propiska
2x zlatý WhisCoin = 2 panáky u partnerů zdarma

Platit se bude “měnou” WhisCoin. 1 WhisCoin bude mít hodnotu 30,- Kč a bude se dát pořídit na WF pokladně v libovolném množství.