FOUS SPIRITS

Firma Fous Spirits s.r.o. se od roku 2006 zabývá dovozem primárně skotské whisky, značek Springbank, Glengoyne, Tamdhu, Old Pulteney, Balblair, Speyburn, AnCnoc.
Vlastní eshop www.e-whisky.cz a dvě kamenné prodejny v Brandýse nad Labem a v centru Prahy v Jindřišské věži, kde od roku 2008 provozuje i whisky bar Whiskeria s nabídkou více jak 450 druhů whisky.

značky: Springbank, Glengoyne, Tamdhu, Old Pulteney, Balblair, Speyburn, AnCnoc

www.e-whisky.cz, www.whiskeria.cz

RUDOLF JELÍNEK - GOLD COCK

Příběh značky Gold Cock začal v roce 1969 v bývalém pivovaru v Těšeticích u Olomouce.
Tehdy se naši předchůdci pokusili vyrobit whisky, ve které bude na první ochutnání znát, že je jiná, originální.
A tak se zrodil příběh původní české whisky z českého ječmene, zrající v dubových sudech z českého dřeva.
Naším cílem je pokračovat v této tradici a zachovat to, co naši whisky činí jedinečnou.
Současná whisky Gold Cock je destilovaná na moderních kotlích Arnold Holstein, kdy všechny ostatní části výroby zůstaly původní a v mnoha ohledech historické.
Věříme, že právě toto spojení nového se starým bude nejlepší cestou pro zachování hodnot značky Gold Cock Whisky.

www.rjelinek.cz

PERNOD-RICARD

značky: Aberlour, Ballantine’s, Chivas Regal, Four Roses, Jameson, Longmorn, Midleton, Passport Scotch, Powers, Redbreast, Royal Salute, Scapa, Strathisla, The Glenlivet

www.pernod-ricard.cz

STOCK

značky: Black & White, Caol Ila 12yo, Cardhu 12yo, Clynelish 14yo, Crown Roayl, Dimple 15yo, J&B Rare, Johnnie Walker, Singleton of Dufftown 12zo, VAT 69

www.stock.cz

Ultra Premium Brands

Společnost Ultra Premium Brands je nezávislým, autorizovaným, dynamickým dovozcem a distributorem těch nejkvalitnější a nejluxusnějších alkoholických nápojů. Počátky vzniku naší společnosti se datují zpět do roku 1992, kdy jsme se vydali na dlouhou a náročnou cestu za objevováním nejzajímavějších alkoholických nápojů na této planetě. Domníváme se, že naše portfolio dokládá, že jsme v tomto výběru byli zatím docela úspěšní, ale to neznamená, že spíme na vavřínech. Naopak, jdeme stále dál a je jen na vás, zda se na tuto cestu vydáte s námi.

značky: Amrut, Arran, Ben Nevis, Buffalo Trace, Bulleit, Caol Ila, Cardhu, Clynelish, Compass Box, Cragganmore, Dalmore, Dalwhinnie, Eagel Rare, Glen Grant, Glenkinchie, Inchmurrin, Isle of Jura, LAGAVULIN, Loch Lomond, Lost Distillery, Mortlach, Nikka, Oban, Paddy, Royal Lochnagar, Sazerac, Sullivans Cove, Tamnavulin, Teeling, The Singleton of Dufftown, West Cork Distillers, Whyte and Mackay

www.upb.cz

Whiskey Bar, který neexistuje

Legendární brněnský Whiskáč v režii Lidí z Baru. Více jak 400 láhví, čerstvé ústřice, tatarák kořeněný rašelinovu whisky, koktejlové signature menu, stoutová piva a mnohém víc najdete na ulici Gorkého.

www.facebook.com/whiskey.bar.kteryneexistuje

The Whisky Shop

Náš obchod s whisky a jinými ušlechtilými nápoji existuje v Brně již od roku 2005. Specializuje se především na prodej skotské single malt whisky, irské whiskey a whisky z dalších zemí světa včetně té naší. Každý měsíc pořádáme řízené ochutnávky, přátelské degustace, individuální degustace či páteční posezení s whisky. Uskutečňujeme také ochutnávky na firemních i jiných akcích.
Naleznete u nás přes 150 různých lahví a zároveň také přes 30 různých vzorků ihned k ochutnání, které se snažíme neustále inovovat tak, abychom umožnili degustovat další a další rozmanité druhy z mnoha whisky palíren dle libosti, preferencí, času a nálady, byť např. ve velikosti malého panáka. Nemáte-li čas ochutnat u nás, dáme vám vzorek do skleničky sebou.

www.thewhiskyshop.cz

O čem je DramRoom

Cílem projektu DramRoom je vzdělávat ve světě prémiových destilátů a ukázat lidem, že je možné i za rozumné peníze pít kvalitní alkohol - užít si chuť a vůni alkoholu, naučit se je rozpoznávat a porovnávat. DramRoom degustační sety jsou dárkové kazety s 5 různými vzorky, každý o obsahu 0,04l. Sety jsou pečlivě tématicky sestaveny tak, aby dohromady tvořily příjemnou a zároveň jednoduchou možnost degustace prémiového alkoholu netradičním způsobem.

www.dramroom.com

Zázračná limonáda

Barmanská limonáda (neboli vyráběná profesionály z Baru, který neexistuje) orientovaná na výrazné a zapamatovatelné chutě. Tvořená konkrétními lidmi a především na míru pro všechny. Ne každá láhev je pro každého, ale všechny dohromady jsou pro celý vesmír.

www.zazracna.cz

TREBITSCH old town distillery

Pod značkou TREBITSCH old town distillery se skrývá příběh odvahy a mimořádné chuti. Jsme první český výrobce, který se specializuje na výrobu whisky. Vše vyrábíme z vybraných místních surovin. Vše děláme bez ústupků na kvalitě. Každému sudu věnujeme náležitou péči. Každou láhev ručně stáčíme i uzavíráme. Naším hlavním produktem je jemně nakouřená TREBITSCH Czech Single Malt Whisky. Ve vyvážené chuti sladšího charakteru najdete tóny ovoce, vanilky nebo karamelu. Získali jsme certifikát, který potvrzuje, že je naše single malt whisky vyráběna v židovské košer kvalitě. V nabídce máme i další produkty, které jsou k dostání jen na festivalech, ochutnávkách a v našich barech. Od stočení prvních lahví jsme téměř pořád vyprodaní. Setkáváme se s velkým zájmem z celého světa.

www.ceskawhisky.cz

DIOS TRADING

Firma DIOS TRADING s.r.o. se zabývá importem a výhradním dovozem vín a prémiových destilátů z celého světa.
Pro zákazníky z řad gastronomie nabízíme širokou škálu služeb zaměřenou na nabídku vín a destilátů. Prostřednictvím našich gastro poradců Vám rádi poskytneme naše vědomosti a zkušenosti, které společně s Vámi přeneseme do nápojových a vinných listů.
Pro privátní zákazníky, sběratele, fanoušky a nadšence nabízíme širokou nabídku vín a destilátů, které jsou složitěji dostupné, a ne vždy je najdete v kamenných obchodech.
Kompletní nabídku naleznete v našem eshopu - vinoteka.dios.cz
Využijte také možnosti osobního odběru, výběru a odborného poradenství v naší vzorkové prodejně na ulici Husova 593 v Modřicích.

MOSTEX - STANISLAW CIGAR

Mostex import–export je firma, založena roku 1991 panem Dr. Josefem Stanislavem. Firma se od svého založení zabývá dovozem a distribucí doutníků, dýmek, dýmkového tabáku, cigaretového tabáku, šňupacího tabáku, tabáku do vodních dýmek, doutníkového a tabákového příslušenství, a to především v České republice na Slovensku, v Polsku, Rusku. Pan Dr. Stanislav je vášnivým kuřákem dýmky, a proto přesně ví, co přesně kuřáci dýmek a doutníků potřebují. Za dobu své existence si firma Mostex vybudovala výbornou distribuční síť nejen v České republice, ale i na Slovensku, Polsku, Rusku a Maďarsku.

www.mostex.cz

SAFFRON CATERING

Je cateringová společnost, která spojila vášeň pro španělskou kuchyni s mnohaletými zkušenostmi v gastronomii, aby Vám a Vašim hostům zajistila prvotřídní servis bez kompromisů. Španělská kuchyně je neotřelou alternativou k tradičnímu českému občerstvení. Je lehká, čerstvá a chutná. Svou rozmanitostí nadchne Vaše hosty a podpoří vyjímečnost události.

www.saffroncatering.cz

TIC BRNO

TIC BRNO, příspěvková organizace, zajišťuje činnost spojenou s turistickým ruchem ve městě. Provozuje několik informačních center, průvodcovské služby, vydává tiskoviny pro cestovatele, stará se o významné kulturní památky, Starou radnici s věží, Mincmistrovský sklep, Labyrint pod Zelným trhem, Kostnici u sv. Jakuba a Káznici na Cejlu. Pořádá i jednu z nejvýznamnějších celoměstských akcí – Brněnské Vánoce.

V Brně se toho děje víc!
www.gotobrno.cz – oficiální průvodce městem

Rezervace vstupenek

20.-21. 9. 2019
Whisky Festival BRNO
Besední dům

Cena vstupného:
290,- Kč / den (oba dny 390,- Kč)

V ceně:
degustační whisky sklenka Glencairn WF Brno
whisky notýsek
propiska
2x zlatý WhisCoin = 2 panáky u partnerů zdarma

Platit se bude “měnou” WhisCoin. 1 WhisCoin bude mít hodnotu 30,- Kč a bude se dát pořídit na WF pokladně v libovolném množství.