Whisky Festival Brno

Často se nás ptáte...

Budou vstupenky v prodeji i na místě v době konání festivalu? 


Ano, ale je možné že budeme mít plno, proto doporučujeme registraci udělat předem. Vstupenky na řízené ochutnávky bývají vyprodané velmi rychle, u nich je jen malá pravděpodobnost na nákup v době konání festivalu.

Kolik si mám připravit na útratu, kolik stojí panák na barech?


Tohle je naše oblíbená otázka. Vemte si tolik, kolik vaše peněženka unese 🙂 … OK, tak seriozněji, na barech jsou ceny za malé (0,02l) panáky od 1 Whiscoinu = 30 Kč až po desítky WhisCoinů za opravdové raritky. No a taky záleží na tom, jestli všechno vypijete, nebo si plníte vzorkovničky na pozdější degustaci. Jsou i tací, kteří odchází z festivalu s krabicí vzorkovniček.

Kde nakoupím WhisCoiny?


V místě konání bude centrální pokladna, kde bude možné nakoupit WhisCoiny dle vaší potřeby. Pozor na pokladně nelze platit kartou, nejbližší bankomaty jsou 2 minuty chůze.

Kde přesně je vstup na festival?


Hlavním a jediným vstupem na festival je brána z ulice Besední.

Bude na festivalu i něco jiného na pití než whisky?


No 🙂 … pěkná otázka, u které často slyšíme ještě dodatek „já se ptám kvůli přítelkyně, kterou bych rád vzal sebou…“. Takže ano, bude. Na stánku Whisky Baru, který neexistuje bude čepované pivo, u Vychutnávej.cz najdete kávu, samostatný stánek bude mít Zázračná limonáda a barmani budou připraveni nachystat vám vynikající koktejly.
O jídlo se letos postará foodtruck bistra 4pokoje – Láska na Zelňáku. Těšte se na výborné burgery (i vegetariánské!), Whiskáčový tatarák a škvarkovka, a také k této akci neodmyslitelnou pochoutku – pravý skotský Haggis! Mimo jiné budou také na WBKN stánku po celé trvání festivalu k dostání ústřice.