Často se nás ptáte ...

 

Budou vstupenky v prodeji i na místě v době konání festivalu? ... Ano, ale je možné že budeme mít plno, proto doporučujeme registraci udělat předem. Vstupenky na řízené ochutnávky bývají vyprodané velmi rychle, u nich je jen malá pravděpodobnost na nákup v době konání festivalu.

Kolik si mám připravit na útratu, kolik stojí panák na barech? ... Tohle je naše oblíbená otázka. Vemte si tolik, kolik vaše peněženka unese 🙂 ... OK, tak seriozněji, na barech jsou ceny za malé (0,02l) panáky od 1 Whiscoinu = 30 Kč až po desítky WhisCoinů za opravdové raritky. No a taky záleží na tom, jestli všechno vypijete, nebo si plníte vzorkovničky na pozdější degustaci. Jsou i tací, kteří odchází z festivalu s krabicí vzorkovniček.

Co vše je součástí vstupenky? ... V ceně základní jednodenní vstupenky je degustační whisky sklenka Glencairn WF Brno, whisky notýsek, propiska a WhisCoiny v hodnotě 150,- Kč. Je možné zakoupit i vstupenku na oba dny za cenu 790,-, která zahrnuje degustační whisky sklenku Glencairn WF Brno, whisky notýsek, propisku a WhisCoiny v hodnotě 250,- Kč.

Kde nakoupím WhisCoiny? ... V místě konání bude centrální pokladna, kde bude možné nakoupit WhisCoiny dle vaší potřeby.